Bakker

Boussen Culinair

4.7· 71 beoordelingen
Hoofdstraat 14-A 4564 AP Hulst
Boussen Culinair

Praktische info

Uren

Maandag
Gesloten
Dinsdag
Gesloten
Woensdag
Gesloten
Donderdag
08:00 – 13:00
Vrijdag
08:00 – 17:00
Zaterdag
08:00 – 15:00
Zondag
Gesloten
Onjuiste openingsuren?Nieuwe uren voorstellen

Adres

Hoofdstraat 14-A 4564 AP Hulst

Locatie

Kaart laden...

Andere bakkers in de buurt van Hulst

Bakkerij Risseeuw
Bakkerij Risseeuw
Stationsweg 84 4561 GB Hulst
Bellen
Bakkerij de Bruijne
Bakkerij de Bruijne
Gentsestraat 12 4561 EJ Hulst
Bellen
Van Meijel De Echte Bakker
Van Meijel De Echte Bakker
's-Gravenstraat 211 4567 AE Hulst
Bellen
Dees De Echte Bakker
Dees De Echte Bakker
Walstraat 48 4571 BJ Terneuzen
Bellen

Diensten

Rolstoeltoegankelijke ingangRolstoeltoegankelijke parkingBakkerijPatisserie

Uw beoordeling

Deel uw ervaring met Boussen Culinair

Wees de eerste om een beoordeling te geven

Veelgestelde vragen

Waar bevindt Boussen Culinair zich?

Boussen Culinair bevindt zich op het volgende adres: Hoofdstraat 14-A 4564 AP Hulst. Raadpleeg de pagina om de beschikbare contactgegevens te controleren en uw bezoek of bestelling voor te bereiden.

Bekijk de informatie van Boussen Culinair in Hulst

Hoe neem ik contact op met Boussen Culinair voor een bestelling?

U kunt contact opnemen met Boussen Culinair om een taart, brood of een grotere bestelling door te geven. Noteer voor het gesprek welke producten u wilt, voor hoeveel personen, op welke datum u de bestelling nodig hebt en of er rekening moet worden gehouden met allergieën.

Bekijk de contactgegevens van Boussen Culinair

Wat zijn de openingstijden van Boussen Culinair?

De vermelde openingstijden voor Boussen Culinair zijn:

  • Maandag : Gesloten
  • Dinsdag : Gesloten
  • Woensdag : Gesloten
  • Donderdag : 08:00 - 13:00
  • Vrijdag : 08:00 - 17:00
  • Zaterdag : 08:00 - 15:00
  • Zondag : Gesloten
Deze informatie kan variëren op zondag, tijdens vakantieperiodes of op feestdagen. Om te controleren of de bakker vandaag geopend is, belt u rechtstreeks de zaak.

Raadpleeg de pagina van Boussen Culinair

Kan ik bij Boussen Culinair informatie krijgen over allergenen?

Boussen Culinair kan worden gebeld om na te gaan welke allergenen in het brood, gebak of de taarten zitten, bijvoorbeeld gluten, noten, melk of ei. In Nederland moet deze informatie ook voor onverpakte producten op verzoek beschikbaar zijn. De bakker kan u ook vertellen of er producten zijn die geschikt zijn voor uw situatie.

Bekijk de pagina van Boussen Culinair

U beheert Boussen Culinair

Werk deze fiche bij en zorg ervoor dat de informatie altijd correct is.

Mijn gegevens bijwerken

Boussen Culinair, bakker in Hulst

Zoekt u de contactgegevens van Boussen Culinair in Hulst? Deze pagina bundelt de beschikbare informatie over deze bakker: het adres, de openingstijden en de manier waarop u contact kunt opnemen om een bestelling voor te bereiden of een vraag te stellen over het assortiment.

Boussen Culinair bevindt zich op het volgende adres: Hoofdstraat 14-A 4564 AP Hulst. Afhankelijk van het aanbod kunt u bij deze bakkerij terecht voor dagelijks brood, gebak, taarten, broodjes of een bestelling voor een verjaardag, vergadering of feest. Of het gaat om een ambachtelijke warme bakker, een Turkse bakker of een zaak met een breder assortiment, kunt u het best telefonisch navragen.

Waarom contact opnemen met deze bakker?

Een telefoontje naar een bakker is handig wanneer u iets wilt reserveren, wilt weten of een product die dag beschikbaar is of een vraag hebt over ingrediënten. U kunt Boussen Culinair bellen om na te gaan of de zaak u kan helpen bij de volgende behoeften:

  • Brood: wit, bruin, volkoren, desem, speciaalbrood of Turks brood zoals pide, en de tijdstippen waarop vers brood uit de oven komt.
  • Gebak en taarten: vlaaien, slagroomtaarten, verjaardagstaarten of gebak op bestelling, met de benodigde besteltermijn.
  • Ingrediënten en allergenen: informatie over gluten, noten, melk, ei of andere allergenen in onverpakte producten.
  • Grotere bestellingen: broodjes, koffiebroodjes of gebak voor een kantoor, vereniging, school of familiebijeenkomst.
  • Bezorging: de mogelijkheid van een bakker aan huis, een bezorgdienst of afhalen op een afgesproken tijdstip.

Bestellen en ophalen in Hulst

Voor taarten, grotere hoeveelheden brood of producten voor een bijzondere gelegenheid vragen veel bakkers om vooraf te bestellen. Neem contact op met Boussen Culinair om de gewenste producten, het aantal personen en de ophaaldatum door te geven, zodat de bakkerij kan laten weten of de bestelling haalbaar is.

De besteltermijn kan verschillen per product, per periode en per zaak. Rond feestdagen zoals Pasen, Sinterklaas en Kerst is de vraag naar bijvoorbeeld paasbrood, banket of kerststol vaak groter, waardoor het verstandig is om ruim van tevoren te bellen. Vraag ook of bezorging mogelijk is of dat u de bestelling zelf moet ophalen.

Prijzen, assortiment en allergeneninformatie

De prijs van een aankoop bij Boussen Culinair hangt af van het soort brood of gebak, de gebruikte ingrediënten, het formaat en eventuele persoonlijke wensen, zoals een opschrift of decoratie op een taart. Deze pagina vermeldt geen prijzen; voor een groepsbestelling of maatwerktaart kunt u de kosten en eventuele aanbetaling vooraf telefonisch navragen. Vraag ook welke betaalmogelijkheden er zijn, zoals pinnen of contant betalen.

In Nederland moet een bakker ook bij onverpakte producten kunnen vertellen welke allergenen erin zitten. Deze informatie mag op een bordje of lijst staan of mondeling worden gegeven, zolang u er op verzoek naar kunt vragen. De Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) houdt toezicht op voedselveiligheid in levensmiddelenbedrijven. Hebt u een allergie of intolerantie, bel dan vóór uw bezoek of bestelling om na te gaan welke producten geschikt zijn en of er risico op kruisbesmetting is.

Openingstijden en toegang tot de contactgegevens

De vermelde openingstijden van Boussen Culinair helpen u te bepalen wanneer u langs kunt gaan of kunt bellen. Veel bakkers openen vroeg in de ochtend en sluiten eerder dan andere winkels. Wilt u weten of de zaak vandaag geopend is of tot hoe laat er vers brood verkrijgbaar is, controleer dit dan telefonisch bij de bakkerij in Hulst.

De kaart en de contactgegevens op deze pagina maken het mogelijk om Boussen Culinair te lokaliseren, uw route voor te bereiden en de zaak te bellen voor een vraag, een reservering of een bestelling. Onderaan de pagina vindt u ook andere bakkers in de buurt, wat handig is als u een alternatief zoekt.

Op zondag en op feestdagen kunnen de openingstijden afwijken. Of winkels op zondag open mogen, wordt in Nederland op grond van de Winkeltijdenwet door de gemeente bepaald, waardoor dit per plaats verschilt. Sommige bakkers zijn dan gesloten, andere openen alleen in de ochtend. Bel daarom vooraf om te controleren of Boussen Culinair op de gewenste dag geopend is.

)

Bakkers in steden dicht bij Hulst

}