Bakker

Bakkerij Middelhuis

4.8· 41 beoordelingen
Veldmaterstraat 178A 7481 AD Haaksbergen

Praktische info

Uren

Maandag
08:30 – 17:30
Dinsdag
08:30 – 17:30
Woensdag
08:30 – 17:30
Donderdag
08:30 – 17:30
Vrijdag
08:30 – 17:30
Zaterdag
08:00 – 16:00
Zondag
Gesloten
Onjuiste openingsuren?Nieuwe uren voorstellen

Adres

Veldmaterstraat 178A 7481 AD Haaksbergen

Locatie

Kaart laden...

Andere bakkers in de buurt van Haaksbergen

Brood en Banket Marcel Spikker V.O.F.
Brood en Banket Marcel Spikker V.O.F.
Jonkheer von Heijdenstraat 36 7481 ED Haaksbergen
Bellen
Bakkerij Nollen Hengevelde
Bakkerij Nollen Hengevelde
Goorsestraat 9 7496 AA Hof van Twente
Bellen
Versbakkerij Savonije Stadsveld
Versbakkerij Savonije Stadsveld
Zweringweg 218 7545 DA Enschede
Bellen
Bakkerij Nollen Enschede Zuid
Bakkerij Nollen Enschede Zuid
Wesseler-Nering 21B 7544 JB Enschede
Bellen

Diensten

Rolstoeltoegankelijke ingangBakkerij

Uw beoordeling

Deel uw ervaring met Bakkerij Middelhuis

Wees de eerste om een beoordeling te geven

Veelgestelde vragen

Waar bevindt Bakkerij Middelhuis zich?

Bakkerij Middelhuis bevindt zich op het volgende adres: Veldmaterstraat 178A 7481 AD Haaksbergen. Raadpleeg de pagina om de beschikbare contactgegevens te controleren en uw bezoek of bestelling voor te bereiden.

Bekijk de informatie van Bakkerij Middelhuis in Haaksbergen

Hoe neem ik contact op met Bakkerij Middelhuis voor een bestelling?

U kunt contact opnemen met Bakkerij Middelhuis om een taart, brood of een grotere bestelling door te geven. Noteer voor het gesprek welke producten u wilt, voor hoeveel personen, op welke datum u de bestelling nodig hebt en of er rekening moet worden gehouden met allergieën.

Bekijk de contactgegevens van Bakkerij Middelhuis

Wat zijn de openingstijden van Bakkerij Middelhuis?

De vermelde openingstijden voor Bakkerij Middelhuis zijn:

  • Maandag : 08:30 - 17:30
  • Dinsdag : 08:30 - 17:30
  • Woensdag : 08:30 - 17:30
  • Donderdag : 08:30 - 17:30
  • Vrijdag : 08:30 - 17:30
  • Zaterdag : 08:00 - 16:00
  • Zondag : Gesloten
Deze informatie kan variëren op zondag, tijdens vakantieperiodes of op feestdagen. Om te controleren of de bakker vandaag geopend is, belt u rechtstreeks de zaak.

Raadpleeg de pagina van Bakkerij Middelhuis

Kan ik bij Bakkerij Middelhuis informatie krijgen over allergenen?

Bakkerij Middelhuis kan worden gebeld om na te gaan welke allergenen in het brood, gebak of de taarten zitten, bijvoorbeeld gluten, noten, melk of ei. In Nederland moet deze informatie ook voor onverpakte producten op verzoek beschikbaar zijn. De bakker kan u ook vertellen of er producten zijn die geschikt zijn voor uw situatie.

Bekijk de pagina van Bakkerij Middelhuis

U beheert Bakkerij Middelhuis

Werk deze fiche bij en zorg ervoor dat de informatie altijd correct is.

Mijn gegevens bijwerken

Bakkerij Middelhuis, bakker in Haaksbergen

Zoekt u de contactgegevens van Bakkerij Middelhuis in Haaksbergen? Deze pagina bundelt de beschikbare informatie over deze bakker: het adres, de openingstijden en de manier waarop u contact kunt opnemen om een bestelling voor te bereiden of een vraag te stellen over het assortiment.

Bakkerij Middelhuis bevindt zich op het volgende adres: Veldmaterstraat 178A 7481 AD Haaksbergen. Afhankelijk van het aanbod kunt u bij deze bakkerij terecht voor dagelijks brood, gebak, taarten, broodjes of een bestelling voor een verjaardag, vergadering of feest. Of het gaat om een ambachtelijke warme bakker, een Turkse bakker of een zaak met een breder assortiment, kunt u het best telefonisch navragen.

Waarom contact opnemen met deze bakker?

Een telefoontje naar een bakker is handig wanneer u iets wilt reserveren, wilt weten of een product die dag beschikbaar is of een vraag hebt over ingrediënten. U kunt Bakkerij Middelhuis bellen om na te gaan of de zaak u kan helpen bij de volgende behoeften:

  • Brood: wit, bruin, volkoren, desem, speciaalbrood of Turks brood zoals pide, en de tijdstippen waarop vers brood uit de oven komt.
  • Gebak en taarten: vlaaien, slagroomtaarten, verjaardagstaarten of gebak op bestelling, met de benodigde besteltermijn.
  • Ingrediënten en allergenen: informatie over gluten, noten, melk, ei of andere allergenen in onverpakte producten.
  • Grotere bestellingen: broodjes, koffiebroodjes of gebak voor een kantoor, vereniging, school of familiebijeenkomst.
  • Bezorging: de mogelijkheid van een bakker aan huis, een bezorgdienst of afhalen op een afgesproken tijdstip.

Bestellen en ophalen in Haaksbergen

Voor taarten, grotere hoeveelheden brood of producten voor een bijzondere gelegenheid vragen veel bakkers om vooraf te bestellen. Neem contact op met Bakkerij Middelhuis om de gewenste producten, het aantal personen en de ophaaldatum door te geven, zodat de bakkerij kan laten weten of de bestelling haalbaar is.

De besteltermijn kan verschillen per product, per periode en per zaak. Rond feestdagen zoals Pasen, Sinterklaas en Kerst is de vraag naar bijvoorbeeld paasbrood, banket of kerststol vaak groter, waardoor het verstandig is om ruim van tevoren te bellen. Vraag ook of bezorging mogelijk is of dat u de bestelling zelf moet ophalen.

Prijzen, assortiment en allergeneninformatie

De prijs van een aankoop bij Bakkerij Middelhuis hangt af van het soort brood of gebak, de gebruikte ingrediënten, het formaat en eventuele persoonlijke wensen, zoals een opschrift of decoratie op een taart. Deze pagina vermeldt geen prijzen; voor een groepsbestelling of maatwerktaart kunt u de kosten en eventuele aanbetaling vooraf telefonisch navragen. Vraag ook welke betaalmogelijkheden er zijn, zoals pinnen of contant betalen.

In Nederland moet een bakker ook bij onverpakte producten kunnen vertellen welke allergenen erin zitten. Deze informatie mag op een bordje of lijst staan of mondeling worden gegeven, zolang u er op verzoek naar kunt vragen. De Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) houdt toezicht op voedselveiligheid in levensmiddelenbedrijven. Hebt u een allergie of intolerantie, bel dan vóór uw bezoek of bestelling om na te gaan welke producten geschikt zijn en of er risico op kruisbesmetting is.

Openingstijden en toegang tot de contactgegevens

De vermelde openingstijden van Bakkerij Middelhuis helpen u te bepalen wanneer u langs kunt gaan of kunt bellen. Veel bakkers openen vroeg in de ochtend en sluiten eerder dan andere winkels. Wilt u weten of de zaak vandaag geopend is of tot hoe laat er vers brood verkrijgbaar is, controleer dit dan telefonisch bij de bakkerij in Haaksbergen.

De kaart en de contactgegevens op deze pagina maken het mogelijk om Bakkerij Middelhuis te lokaliseren, uw route voor te bereiden en de zaak te bellen voor een vraag, een reservering of een bestelling. Onderaan de pagina vindt u ook andere bakkers in de buurt, wat handig is als u een alternatief zoekt.

Op zondag en op feestdagen kunnen de openingstijden afwijken. Of winkels op zondag open mogen, wordt in Nederland op grond van de Winkeltijdenwet door de gemeente bepaald, waardoor dit per plaats verschilt. Sommige bakkers zijn dan gesloten, andere openen alleen in de ochtend. Bel daarom vooraf om te controleren of Bakkerij Middelhuis op de gewenste dag geopend is.

)

Bakkers in steden dicht bij Haaksbergen

}